Hızlı Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri

Hızlı ve sağlıklı kilo alma yöntemleri ile ideal kilonuza ulaşmanın en doğru yollarını keşfedin. Uzmanlarımızın önerileriyle hızlı kilo almanın püf noktalarını öğrenin ve sağlıklı bir şekilde kilo arttırmanın yollarını keşfedin.

Hızlı Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri

 • Hızlı kilo alma amacındasınız. Bu konuda, internette yerli ve yabancı kaynaklarda binlerce makale mevcut. Tüm bu makaleleri okudunuz ve şimdi kilo almaya hazırsınız.
 • Ama bunu nasıl sağlayacağınızda emin değilsiniz? Hızlı, ama ne kadar hızlı kilo almalısınız?
 • Bunun için ne kadar kalori almalısınız? Kalori dengenizi nasıl sağlamalısınız? Bu soruların binlercesini sormak mümkün.
 • Bu program, hedeflediğiniz kilo için günlük almanız ve yakmanız gereken kalori miktarını belirlemenize yardımcı olacaktır!

İlk önce, cinsiyet ve boy da dahil olmak üzere sağlık bilgilerinizi girin. Ardından mevcut aşağı açılır menüden bir günlük aktivite seviyesi seçin. Ne kadar kilo almak ve şişmanlamak istediğinizi ve bu arada hedefinize ulaşmak istediğiniz bir süreyi girin.

HESAPLA düğmesine bastığınızda, sistem kilo almak için tahmini kalori gereksinimlerinin yanı sıra sürdürmek için bir sayı verecektir.

Yukarıdaki bilgileri tam olarak girerseniz sistem, hedefinize ulaşmak için oldukça doğru kalori miktarını verir. Ancak yine de en doğru Toplam Günlük Enerji Harcaması (TDEE) miktarını elde etmek için, vücut bileşimlerinizi test ettirin ve istatistiklerinizi “vücut yağ yüzdesi” alanına girin.

Egzersizinizi veya diyetinizi önemli ölçüde değiştirmeden önce, lütfen doktorunuzdan ve beslenme uzmanınızdan yardım isteyiniz.

Günde 500 kalori almak:

Bir kilo almak, 3.500 ekstra kalori almayı gerektirir. Haftada 7 gün olduğundan, bir haftada bir kilo almak için günlük 500 kalori fazladan alma gerektireceği anlamına gelir.

Hızlı sağlıklı kilo alma yöntemleri programı:

 

Referanslar:

 1. ideal kilo hesaplama, Vücut kitle indeksi
 2. Hızlı sağlıklı kilo alma yöntemleri
 3. Hızlı sağlıklı kilo verme yöntemleri
 4. Nutrition and healthy eating
 5. How can I gain weight safely?
 6. What is healthy weight loss?
 7. 12 tips to help you lose weight

 

Hızlı Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri
Hızlı Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri