Hızlı Kilo Alma Yöntemi Programı, Kilo Almak İstiyorum

Hızlı Kilo Alma Yöntemi Programı Nasıl Kullanılır?

Hızla kilo almaya mı çalışıyorsunuz? Hızlı kilo alma yöntemi programı, hedeflediğiniz kilo için günlük almanız ve yakmanız gereken kalori miktarını belirlemenize yardımcı olacaktır!

İlk önce, cinsiyet ve boy da dahil olmak üzere sağlık bilgilerinizi girin. Ardından mevcut aşağı açılır menüden bir günlük aktivite seviyesi seçin. Ne kadar kilo almak ve şişmanlamak istediğinizi ve bu arada hedefinize ulaşmak istediğiniz bir süreyi girin.

HESAPLA düğmesine bastığınızda, sistem kilo almak için tahmini kalori gereksinimlerinin yanı sıra sürdürmek için bir sayı verecektir.

Yukarıdaki bilgileri tam olarak girerseniz sistem, hedefinize ulaşmak için oldukça doğru kalori miktarını verir. Ancak yine de en doğru Toplam Günlük Enerji Harcaması (TDEE) miktarını elde etmek için, vücut bileşimlerinizi test ettirin ve istatistiklerinizi “vücut yağ yüzdesi” alanına girin.

Egzersizinizi veya diyetinizi önemli ölçüde değiştirmeden önce, lütfen doktorunuzdan ve beslenme uzmanınızdan yardım isteyiniz.

Günde 500 Kalori Almak:

Bir kilo almak, 3.500 ekstra kalori almayı gerektirir. Haftada 7 gün olduğundan, bir haftada bir kilo almak için günlük 500 kalori fazladan alma gerektireceği anlamına gelir.

Hızlı Kilo Alma Yöntemi Programı:


Hızlı Kilo Alma Yöntemi Programı, Kilo Almak İstiyorum

Sosyal Medyada Paylas
WhatsApp   Facebook   Twitter   Tumblr
LinkedIn   Flipboard   Pinterest   Reddit