ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesi Akupunktur Küpe
Op. Dr. Ali GÜRTUNA On 17 Ara, 2011 At 06:37 PM | Kategori: Sigarayı Bırakma

ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesi Ürün Detayları: Sadece küçük bir küpe yardımıyla sigarayı bırakabilirsiniz. Bilimsel araştırmalar sonucu geliştirilen ve akupunktur yöntemini ile etki sağlayan ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesi rahatlıkla sigaradan uzaklaşmanızı sağlıyor.

ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesi Akupunktur Küpe

Akupunktur sigarayı bırakmada en etkili yöntemlerin başında gelir. Bilindiği gibi akupunktur yöntemi kilo vermede, alkol ve ilaç tedavilerinde de kullanılıp başarı hikayeleri oldukça fazla olan bir yöntemdir. Şimdi sigara bırakmak isteyenler içinde bu yöntem uygulanıyor. ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesi 2 parça bio-mıknatıs ile bir akupunktur iğnesi ile aynı amaca hizmet ediyor. Bu şekilde hem rahatlayıp, hem de sigarayı bırakarak kendinizi ve çevrenizi mutlu edebilirsiniz.

ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesi paket içerisinde bulunan 2 bio mıknatısı dış kulak üzerine yerleştirilir ve sabitlenmiş şekilde kullanır. ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesi 24 ayar mıknatıs özellikli altın kaplamadır, bu yüzden aynı zamanda doğal bir iletkendir ve herhangi bir alerjik reaksiyona karşı korumalıdır.

ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesi Kullanışı:

– Mıknatısları parmağınızın ucuna yerleştirin.

– Küçük mıknatısı kulağınızın ön tarafına gelecek şekilde yerleştirin.

– Büyük mıknatısı ise kulağınızın arka tarafına gelecek şekilde yerleştirin.

ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesi Akupunktur Küpe

ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesini, sadece birkaç saniye içinde kulağınıza takabilirsiniz. Sonrasında günlük aktivitelerinizi devam ettirebilirsiniz. İki biyo mıknatıs çekim gücünün doğal sonucu olarak yerlerinde durur. ZeroSmoke Sigara Bıraktırma Küpesi, 1950 li yıllarda Fransız Dr. Paul Nogier tarafından geliştirilen kulak tedavisi bilimine dayanmaktadır. Dr. Paul Nogier, siyatik tedavisini kulağın bir bölgesini yakarak uygularken, kulak üzerindeki bölgelerle insan anatomisi arasında ilişki olacağını fark etti ve bu ilişkiyi incelemek için harekete geçti.

Nogier in ilk büyük keşfi kulaktaki ters fetüsün somatotopik temsili, kulakta belli bölgelere karşılık gelen fetüsün anatomik bölgeleri ile ilgilidir. Nogier vücudun herhangi bir yerindeki ağrının, o ağrının kulakta karşılık gelen bölgesinin iğne, yakma, masaj ya da elektrik akımı ile uyarılmasıyla rahatlatılabileceğini keşfetmiştir. Bu keşifler Çin tarafından kabul edilmiş ve onların Geleneksel Çin Tıbbı uygulamalarına dahil edilmiştir. Nogier keşfini kulak tedavisi olarak adlandırmıştır. Bu yöntem genellikle yaygın ağrı durumları ve diğer tıbbi bozukluklar için bilinen bir tedavi olmuştur ve kombine tedaviler de madde bağımlılığı tedavisi için kullanılmıştır.

Sigarayı bırakmanın faydaları nelerdir?
1.Sizin ve aileniz için kanser, kalp krizi ve solunum hastalıkları riski azalır.
2.Daha az öksürük, grip ve daha az nezle
3.Çocuklarınız için daha az bronşit ve diğer solunum infeksiyonları
4.Akciğerleriniz ve kalbiniz kısa bir sürede tamamen iyileşir
5.Spor ve egzersiz için daha fazla dayanıklılık
6.Daha iyi konsantrasyon ve zihinsel aktivite yoğunluğu
7.Önemli bir sorundan kurtulmanın verdiği kişisel doyum
8.Uzun süredir fiziksel ve ruhsal rahatlıkta bulunamamanın ardından gelen serbestlik hissi
9.Daha beyaz dişler, daha temiz bir cilt ve ferah bir nefes
Bunlar sigarayı bıraktığınızda kazanacağın avantajların sadece bazıları. Çok daha fazlası için Smoke Zero'yu hemen sipariş verin, kendiniz ve çevrenizdekiler için sigarayı bırakın.

- Çocuk Cerrahisi Uzmanı

comment closed