Tütünex Tablet Sigara Bırakmaya Yardımcı Tablet
Op. Dr. Ali GÜRTUNA On 17 Ara, 2011 At 04:47 PM | Kategori: Sigarayı Bırakma

1 kutuda 60 adet tablet bulunmaktadır. Sigaraya her ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. TÜTÜNEX Tablet dil üzerine konularak 1-2 dakika ağızda ıslatılmalıdır. Daha sonra emilerek yutulur. 7 gün boyunca her sigara içmek isteğinizde bir adet TÜTÜNEX alınmalıdır. 8 gün içerisinde sigaraya isteğiniz azalmaya başlayacak.
tutunex-tablet-sigara-birakmaya-yardimci-tablet
Kesin sonuç alabilmeniz için düzenli kullanım gerekmektedir. Kronik hastalığı olanlar tarafından kullanılması önerilmez.
Direk güneş ışığından koruyarak oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
Çocuklardan uzak tutunuz.
25 derecenin altında, kuru yerde, kutusu içerisinde saklayınız.
Gıda takviyesi olarak kullanılmaması önerilir.
Tütünex Tablet Sigara Bırakmaya Yardımcı

Tütünex Sigara Bırakmaya Yardımcı Tablet Metin İlaç tarafından üretilmiş %100 bitkisel bir gıda takviyesidir.
Tütünex içerdiği bitki özleri ile sigara içme isteğinizin azalmasına yardımcı olur. Bunun yanında Tütünex sigara içmediğinizde meydana gelen sinir, stres gibi etkileri azaltmaya yardımcıdır.

Tütünex in Etkisi
• Sigara içme isteğinin azalmasına yardımcıdır,
• Sigara bırakma sürecinde sinir ve stresin azalmasına yardımcıdır,
• Sigaranın oluşturduğu vücudunuzdaki zararlı maddelerin vücuttan atılmasına yardımcıdır,
• Sigarayı kolay şekilde, tamamen bırakmanıza yardımcıdır.

Tütünex İçeriği
Tütünex tamamen bitkisel özlerden oluşmaktadır.

Tütünex Kullanımı
Canınız sigara istediğinde 1 Tütünex tabletini dilinizin üzerinde 1-2 dakika bekleterek yutun.

Tütünex Yan Etkileri
Rastlanan herhangi bir yan etkisi yoktur.

1 kutuda 60 adet Tütünex tablet bulunmaktadir. Sigaraya her ihtiyaç duydugunuzda kullanabilirsiniz.
TÜTÜNEX Tablet dil üzerine konularak 1-2 dakika agizda islatilmalidir.
Daha sonra emilerek yutulur.

7 gün boyunca her sigara içmek isteginizde bir adet TÜTÜNEX alinmalidir.
8 gün içerisinde sigaraya isteginiz azalmaya baslayacak.
Kesin sonuç alabilmeniz için düzenli kullanim gerekmektedir.

SIK SORULAN SORULAR
1.TÜTÜNEX gerçekten sigarayı bırakmamızı sağlar mı?
Kesinlikle evet. TÜTÜNEX zaten bunun için tasarlanmış bir üründür. İçeriğinde barındırdığı maddeler sayesinde sağlığınızı bozmadan tamamen doğal yollardan sigarayı bırakmanıza katkı sağlar.

2.TÜTÜNEX tan kesin bir sonuç almak için en az ne kadar süre kullanılması gerekir?
TÜTÜNEX in kullanım süresi sigarayı bıraktığınızdan emin olana kadar devam edebilir. 100 bitkisel olduğundan ve herhangi bir yan etkisi olamadığından, kullanım süresinde sınırlama yoktur.

3.TÜTÜNEX kullanmaya başladığımda nasıl bir farklılık hissederim?
TÜTÜNEX kullanmaya başladıktan sonra ilk hafta sizi nasıl etkilediğine dikkat etmelisiniz. Orijinal TÜTÜNEX kullanıyorsanız 7 gün içinde sigaraya bağımlı olmadığınızı gözlemleyebileceksiniz. Bunun nedeni TÜTÜNEX te bulunan güçlü içeriktir.

4.TÜTÜNEX in sağlık için faydaları nelerdir?
Sigara içme arzusunun azalmasına, Sigara bırakma sürecinde sinirlilik halinin azalmasına, Sigara bırakmanın getirdiği stresin azalmasına, Sigaranın vücutta oluşturduğu zararlı maddelerinden arınmanıza, Sigarayı tamamen bırakmanıza, Sigaranın olumsuz etkilerinden kurtulmanıza, Yardımcı olan tamamen bitkisel bir üründür.

5.TÜTÜNEX i kaç yaşında itibaren kullanabiliriz?
15 yaşından itibaren sigarayı bırakmak isteyen herkes güvenle kullanabilir.

6.TÜTÜNEX in İçinde kimyasal madde bulunur mu?
İçerisinde kimyasal hiçbir madde bulundurmaz. % 100 bitkisel bir üründür.

7.TÜTÜNEX i nasıl kullanmalıyım?
1 kutuda 60 adet tablet bulunmaktadır. Sigaraya her ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. TÜTÜNEX Tablet dil üzerine konularak 1-2 dakika ağızda ıslatılmalıdır. Daha sonra emilerek yutulur. 7 gün boyunca her sigara içmek isteğinizde bir adet TÜTÜNEX alınmalıdır. 8 gün içerisinde sigaraya isteğiniz azalmaya başlayacak. Kesin sonuç alabilmeniz için düzenli kullanım gerekmektedir.

8.TÜTÜNEX i kimler kullanamaz?
TÜTÜNEX Tabletleri sigarayı bırakmak isteyen herkes kullanabilir. Ancak herhangi bir rahatsızlık ve hastalığı önleme veya tedavi amacı ile kullanılmaz. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez.

9.TÜTÜNEX Mideye zarar verir mi?
Mideye hiçbir zarar vermez. Aksine sindirim sistemini düzenlemeye yarayan bir etki barındırır.

10.TÜTÜNEX i herhangi bir ilaçla birlikte kullanmanın sakıncası var mıdır?
Herhangi bir reçeteli ürün kullanmaktaysanız doktorunuza danışınız.

11.1.Piyasada birçok sahte ürün satışı yapan firma var. TÜTÜNEX e nasıl güvenebilirim?
TÜTÜNEX T.C. Tarım Bakanlığı Tarafından izinli %100 bitkisel bir üründür. Üstünde Metin İlaç firmasına ait hologramı ve O holograma ait seri bulunmaktadır. Diğer sahte ürünlerden ayırt edebilmek için ürünün orijinalliğini üzerindeki hologram numarası vasıtası ile internet sitemiz üzerinden test edebilirsiniz.

12.Orijinalliği kanıtlanabilir mi?
Üzerinde Metin İlaç firmasına ait logo ile birlikte hologram mutlaka arayınız. Diğer sahte ürünlerden ayırt edebilmek için ürünün orijinalliğini üzerindeki hologram numarası vasıtası ile internet sitemiz üzerinden test edebilirsiniz.

13.TÜTÜNEX Alerjik reaksiyona sebep olur mu?
Yapılan klinik test ve kullanım sonucu ortaya çıkan sonuçlarda çıkan herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Ancak yine de Ürün içeriğindeki bitkilere alerjisi olanlar tarafından kullanılmamalıdır. .

14.TÜTÜNEX vücutta alışkanlık yapar mı?
Kesinlikle TÜTÜNEX kapsül alışkanlık yapacak herhangi bir madde ya da türevlerini içermez.

Sigara içtiğiniz sürece sadece kötü hastalıklarla karşı karşıya kalmayacaksınız. Sigara sizin Cinsel yaşamınızı da olumsuz etkiler. Sağlıklı bir cinsel yaşam için de sigaradan kurtulmalısınız. Trafik canavarından bile daha fazla kurbanı olan sigaraya 7 günde elveda diyebilirsiniz. Kötü kokulardan arınmak, Aynı ortamda yaşadıklarınıza da birçok olumlu etkileri olacaktır. Sigara Bırakmaya Yardımcı Bitkisel Tablet Tütünex tamamen bitkisel bir üründür. Tarım ve köy işleri bakanlığından izinlidir. Tütünex etkisini en hızlı şekilde gösterir. Sadece 7 gün düzenli kullanım sonucu hayatınızda çok şey değişebilir!

Yapılan araştırmalara göre dünya da her yıl trafik kazalarından 7000 kişi ölürken, sigaranın verdiği zararlardan ortalama 100 bin kişi ölüyor. Günümüzde sigaranın zararları herkes tarafından bilinmektedir. Dünya Sağlık Örgütünün istatistiklerine göre 'sigara içmek' dünya çapında bir problem olmakla birlikte ortalama her 3 yetişkinden biri sigara kullanmaktadır. Yine Dünya Sağlık Örgütünün yaptığı açıklamaya göre en çok görülen hastalıklardan biri olan akciğer kanseri sigaranın sebep olduğu ölümcül hastalıklardan sadece biridir. Sigara içen kişiler hem kendilerine hem de çevrelerinde bulunan kişilere zarar verir.. Sigaranın vücudumuza sayılamayacak kadar çok zararı vardır.

- Çocuk Cerrahisi Uzmanı

comment closed