Smoky 7 Sigarayı Bırakmaya Yardımcı Bitkisel Tablet
Op. Dr. Ali GÜRTUNA On 15 Ara, 2011 At 05:42 PM | Kategori: Sigarayı Bırakma
Sigara Firmalarının Korkulu Rüyası Smoky7 Sigara Bırakma Seti
Smoky7 bir grup bilim adamının uzun çabaları sonucu formüle edilmiş, canınızın sigara istediği herhangi bir anda 1 tablet veya ufak bir miktar tozu ağzınıza alarak sigara içme isteğinizi tamamen ortadan kaldıran mucize bir formüldür. Üstelik tüm bu işlevinin yanında kilo almanızı engelleyen iştah kapatıcı formülasyonu ile sürekli bir şeyler atıştırmanızı da engelleyecek. Üstelik Michael Johnstonın – Sigara Bırakmak Dünyanın En Kolay İşi – kitabı ile sigarayı eğlenerek bırakacaksınız. Smoky7 nin mentollü ve hafif tatlı aroması sizi kesinlikle memnun edecektir. Smoky7 Sigara Bırakma Tableti içeriğinde 60 Tablet ihtiva etmektedir, Smoky7 Sigara Bırakma Tozu 30gr toz ihtiva etmektedir. Her iki ürün içeriği günde 1 paket sigara içen birisi düşünüldüğünde 1 haftalık sigara bırakma programı için yeterli miktarlardadır.
Smoky 7 Sigarayı Bırakmaya Yardımcı Bitkisel TabletSmoky7 Sigara Bırakma Ürünü Nasıl Kullanılır?Smoky7 sizlere hem toz hem de tablet halinde sunulmaktadır. Smoky7 Sigara Bırakma Tableti kullandığınız takdirde canınız her sigara çektiğinde bir tableti dilinizin üzerinde eritin.Sigara içme isteğinizin yok olduğunu göreceksiniz. Smoky7 Sigara Bırakma Tozu kullandığınız takdirde canınız her sigara istediğinde ürün içerisinde çıkan kaşığa az bir miktar toz alarak ağzınızda bir süre dolaştırınız. Sigara İsteğinizin yok olduğunu göreceksiniz.
Smoky7 Sigara Bırakma Ürünü İçeriğiSmoky7 tamamen bitkisel bir içeriğe sahiptir, formülasyonunda herhangi bir kimyasal kullanılmamıştır.
Karanfil, meyan kökü, karabaş otu, melisa yaprağı, defne yaprağı, mersin yaprağı, biberiye, tarçın, ısırgan otu, hazenbel kökü.
Smoky7 İlaç değil bitkise takviyedir, Türk gıda kodeksine uygun uygun olarak Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının 21.07.2010 tarihli ve G16-02847 sayılı sicil belgesiyle üretilmiştir.

- Çocuk Cerrahisi Uzmanı

comment closed