Lazerli Epilasyon Cihazları Fiyatları
Op. Dr. Ali GÜRTUNA On 6 Ara, 2012 At 08:36 PM | Kategori: Lazerli Epilasyon

Bu sayfaya Lazerli epilasyon cihazları fiyatları kelimelerini araştırarak geldiniz. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için tıraş olmak, epilasyon yaptırmak zor geliyorsa lazerli epilasyon sizin için uygun bir seçenek olabilir. Lazerli epilasyon uygulanan kozmetik prosedürlerin içinde en sık olanlardan biridir. Lazerli epilasyonda ışın istemeyen kılların foliküllerine nüfuz eder. Ve kılı imha eder.

Lazerli Epilasyonun Faydaları,

Lazerli Epilasyon Cihazları Fiyatları

Lazer yüz, bacak, kol, koltuk altı, ve bikini hattındaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için faydalıdır. Lazerli epilasyonda lazer, öncelikle koyu renkli kılları parçalarken çevredeki kıllara etki etmez. Herbir atışta çok sayıda kıl köküne etki edebilir. Üst dudak gibi sınırlı alanlar 1 dakikadan daha kısa sürede halledilirken sırt ve bacak gibi geniş alanlar 1 saate kadar uzayabilir.

Lazerli Epilasyonda hastaların %90 dan fazlası 3 – 5 seans içinde tedaviye cevap verir.

Lazerli Epilasyon için hazırlık

Lazerli epilasyon istenmeyen kılların gelişi güzel toplanması değildir. .Aksine potansiyel riskler taşıyan medikal bir prosedürdür. O yüzden uzman hekimler tarafından yapılması gereklidir. Lazerli epilasyon yaptırmadan önce hekimin yeterince deneyimli olup olmadığı araştırılmalıdır. Lazerli epilasyon yaptıracaksanız diğer epilasyon tekniklerini altı hafta önceden terk etmelisiniz. Aynı şekilde lazerli epilasyon uygulamalarından 6 hafta önce ve sonra güneşe maruziyet açısından önemle kaçınılmalıdır. Güneşe maruziyet lazerli epilasyonun etkinliğini azaltır ve komplikaasyon risklerini arttırır.

Lazerli Epilasyon Esnasında;

Lazerli epilasyon öncesinde istenmeyen kıl cilt üzerinden birkaç mm uzunlukta olmalıdır. Lazerli epilasyon cihazları kılın rengine, kalınlığına, bulunduğu bölgeye ve hatta cilt rengine göre farklı etki gösterir. O yüzden lazerli epilasyon cihazları farklı fiyat aralığındadır. Lazerli epilasyon cihazlarının fiyatları cihazın mekanizmasına ve uygulanan bölgeye göre değişir.

- Çocuk Cerrahisi Uzmanı

comment closed