Gainmax gerçekten kilo aldırır mı?
Op. Dr. Ali GÜRTUNA On 9 Ara, 2012 At 06:54 PM | Kategori: Kilo almak istiyorum

GAİNMAX gerçekten kilo aldırır mı?
Kesinlikle evet. GAİNMAX zaten bunun için tasarlanmış bir üründür. İçeriğinde barındırdığı vitamin ve minareller sayesinde sağlığınızı bozmadan tamamen doğal yollardan kilo almanızı sağlar.

Gainmax gerçekten kilo aldırır mı?

GAİNMAX tan kesin bir sonuç almak için en az ne kadar süre kullanılması gerekir?
Gainmaxın kullanım süresi almak istediğiniz kilo miktarına ve vücudunuza vermek istediğiniz şekle göre değişkendir. Yeterli kiloyu aldığınızı düşündüğünüz zamana kadar güvenle kullanabilirsiniz.Herhangi bir yan etkisi olamadığından, kullanım süresinde sınırlama yoktur.

GAİNMAX’i kaç yaşında itibaren kullanabiliriz?
9 yaşından itibaren kilo almak isteyen herkes güvenle kullanabilir.

GAİNMAX’in İçinde kimyasal madde bulunur mu?
İçerisinde kimyasal hiçbir madde bulundurmaz. % 100 bitkisel bir üründür.

GAİNMAX ı nasıl kullanmalıyım?
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere alınmalıdır.Yemeklerden 1 saat önce alınmalıdır. Kesin sonuç alabilmeniz için düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir.

GAİNMAX ı kimler kullanamaz?
GAİNMAX Kapsülü sağlıklı kilo almak isteyen herkes kullanabilir ancak herhangi bir rahatsızlık ve hastalığı önleme veya tedavi amacı ile kullanılmaz.Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez.

GAİNMAX Mideyi nasıl güçlendirir?
GAİNMAX İçeriğinde bulunan Vitamin B6 Vitamin D3 ve VİTAMİN E sindirim sistemini destekleyen vitaminlerdir bunlar birbirleri ile etkileşime girdikleri zaman mideyi de güçlendirici ve koruyucu bir etkiye sahip olurlar.

GAİNMAX içinde hangi vitamin ve mineraller var?
Vitamin D3: Kas zayıflığına karşı vücudu korur, kalp atışının düzenlenmesinde etkilidir, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, kilo almaya yardımcıdır.Vitamin E: Güçlü bir antioksidandır.Vitamin D: Yağda eriyen; kas ve kemik gelişimi açısından önemli bir vitamindir.Riboflavin: (Vitamin B2) karbonhidrat, protein ve yağların enerjiye dönüştürür.Pyridoxine: (Vitamin B6) Protein sindirimi ve cinsel hormonları dengeler.

GAİNMAX kullanırken spor yapmalı mıyız?
GAİNMAX spor yapanlara özellikle tavsiye edilen bir üründür. Spor yapmak şart değildir. Ancak yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Aksine faydası görülebilir.

GAİNMAX ı herhangi bir ilaçla birlikte kullanmanın sakıncası var mıdır?
Hayır, ürün içinde kimyasal bulunmadığı için kana karışmaz. %100 bitkiseldir. Dolayısıyla günlük kullanmanız gereken ilaçlarla birlikte kullanmanızda bir sakınca bulunmamaktadır.

Piyasada birçok sahte ürün satışı yapan firma var.
GAİNMAX a nasıl güvenebilirim?
GAİNMAX T.C. Tarım Bakanlığı Tarafından onaylı %100 bitkisel bir üründür. Diğer sahte ürünlerden ayırt edebilmek için ürünün orijinalliğini üzerindeki hologram numarası vasıtası ile test edebilirsiniz.

- Çocuk Cerrahisi Uzmanı

comment closed